Kihívásnak találja a technológiai fejlesztéseken való munkát, és olyan informális szervezetet keres, ahol lehetőséget kap tudás és tapasztalatszerzésre?
Ez nagyszerű, mert egy ambiciózus és motivált fejlesztőt keresünk csapatunk megerősítésére.

Mi vagyunk autosoft, az autóipar innovatív szoftvereinek online partnere. Gondoskodunk arról, hogy az autóipari cégek online láthatóságot szerezzenek és benyomást keltsenek. Földhözragadt megközelítésünkkel és valódi személyes kapcsolattartásunkkal évek óta megbízható partnerek vagyunk, akikre ügyfeleink számíthatnak. Ezen túlmenően a webdesign, szoftverfejlesztés és marketing terén szerzett széleskörű tapasztalatunknak köszönhetően jól tudjuk, hogy ügyfeleink milyen kívánságai vannak.

Amit keresünk benned
Fejlesztőként naponta az autóiparban általunk fejlesztett szoftverrel fog dolgozni. Hozzájárul a szoftver bővítéséhez és a meglévő szoftverek karbantartásához. Továbbra is fejleszti magát az új technológiák terén. Szenvedélyes programozó vagy, és megvan benned az ambíció, hogy folyamatosan fejleszd magad az új technológiák terén. Lehetőséget kínálunk a specializálódásra és a növekedésre is.

Ki vagy te?

  • Végzett végzettséged van, legalább MBO szinten informatika/informatika irányból.
  • Jó kommunikációs készséged van, az ügyfelek felé is.
  • MVC (Model-view-controller), PHP, adatbázisok, HTML, CSS, GIT verziókezelési ismeretekkel rendelkezel.
  • Strukturáltan tud dolgozni, és határozottan fellép, ha problémák merülnek fel.
  • Jó elemző gondolkodási készség
  • Csapatjátékos, akit a saját területén is elengedhetsz

Amit tőlünk várhatsz

  • Kihívásokkal teli pozíció, nagy függetlenséggel és személyes felelősséggel.
  • Egy ambiciózus és kellemes kollégákkal teli csapatban dolgozhat.
  • Kiváló munkakörülményekre számíthat.
  • Autosoft ebéd kollégáival minden irodai nap.
  • Legalább 3 napot rugalmas munkakörnyezetben dolgozol enschedei irodánkban, a többi napon pedig otthonról dolgozhatsz.
  • Céges autó egyeztetés alapján lehetséges.

Foglalkoztatás típusa:
Teljes idő

Érdekel?